Un accident de circulație soldat cu rănirea a trei persoane s-a petrecut duminică după amiază pe b-dul Nicoae Iorga.
La fața locului au fost trimise o autospecială de lucru cu apă și spumă, precum șiun echipaj de prim ajutor calificat din cadrul Detasamentului 2 de Pompieri.
![](https://iasitvlife.ro/wp-content/uploads/2024/02/accident-masina2-1024x768.webp)
Potrivit polițiștilor, un autoturism s-a izbit de un stlâlp. Șoferula fost testat cu alcooltestul, iar rezultatul a fost negativ, scrie ziaruldeiasi.ro.
Citiți și Șofer prins cu alcoolemie uriașă la Tomești
![](https://iasitvlife.ro/wp-content/uploads/2024/02/accident-masina-1.webp)