Vesti bune de la … buturuga! Presedintele executiv al Politehnicii Iasi a facut din nou spectacol, fiind singurul conducator din Liga I, care nu doar ca a aprobat conferinte de presa in aceasta perioada, ci a si participat la una. Pentru a pastra restrictiile impuse de catre autoritati, jurnalistii ieseni au fost nevoiti sa adreseze intrebarile de dupa poarta stadionului. Ciprian Paraschiv considera ca lucrurile sunt pe un trend bun, iar jucatorii sai sunt aproape 100% pregatiti pentru reinceperea campionatului. https://youtu.be/l8NiosKU_rI
Trending
- Mașină de 75.000 de lei, căutată de autoritățile slovace, oprită la frontieră
- Un copil de 13 ani a ajuns în stare critică la spital după ce a intrat cu o minimotocicletă pe contrasens
- „Noaptea de Sânziene” în Grădina Botanică din Iași: Concert de excepție cu Duo Stoica și o vioară Stradivarius din 1729
- Urmărit național, prins la PTF Albița: Un tânăr de 24 de ani, trimis direct în arest după ce a încercat să treacă frontiera
- UAIC oferă 14 burse studenților care vor face parte din echipa Call Center-ului Admitere 2026
- Weekend gastronomic în Parcul Expoziției: A început a doua ediție a Târgului Producătorilor din Regiunea Nord-Est
- Eco-revoluție în campusul UMF Iași: Sistem automat de reciclare pentru studenți, instalat în Căminul P9-P10
- LUMINA ORTODOXIEI /Navigatori prin furtună

