Trei tineri au fost urmăriți de un grup de bărbați înarmați cu furci, bâte și pietre în comuna Scheia, județul Suceava. Speriați de comportamentul agresiv și amenințările violente, cei trei au fugit în curtea casei în care locuia soacra unuia dintre ei. Când agresorii au intrat după ei, aceștia s-au baricadat în casă, apelând la 112. Agresorii s-au ales cu dosare penale și sunt arestați preventiv. Vă avertizăm, urmează imagini și detalii cu impact emoțional.