Lumină, zâmbete și multă energie bună au umplut sâmbătă Parcul Copou din Iași! Cercetașii au organizat o nouă ediție a „Festivalului Luminii”, un eveniment care ne reamintește să ne bucurăm de lucrurile mărunte. Printre partenerii care au adus un plus de culoare și implicare s-a aflat, și de această dată, echipa Centrului Medical CardioDent. Aflați alături de acest eveniment pentru al treilea an consecutiv, reprezentanții CardioDent au demonstrat încă o dată că sănătatea și bucuria comunității sunt prioritare pentru ei.
Trending
- DEZBATEREA ZILEI / Sezon plin de lucrări la Termo Service
- DAREA DE SEAMĂ / Prioritate pentru calitatea vieții
- Cum vrei să arate vacanța copilului tău? Părinții ieșeni, invitați să aleagă atelierele din cadrul programului „Vacanța (Re)creativă”
- TUIASI deschide înscrierile pentru admiterea 2026-2027: o creștere record a locurilor bugetate
- UNGHI DREPT / Drone în sud-estul României
- DEZBATEREA ZILEI / Antisemitismul – Provocări şi soluţii
- O celebră lucrare vocal-simfonică la Opera Iași
- Un tânăr și un copil de 4 ani, la spital după ce o baterie externă a luat foc într-un dormitor

