Un adolescent care a încercat să traverseze calea ferată urcându-se pe un vagon de marfă a ajuns la spital după ce s-a electrocutat. Incidentul a avut loc la Târgu Neamț, sâmbătă seara târziu, iar băieții din grupul căruia îi aparținea adolescentul de 17 ani au sunat la 112.
Trending
- Evenimentele culturale ale săptămânii, la Iași
- DEZBATEREA ZILEI / Bătălia pentru Guvern
- Trei cai furați de la o stână din Iași, recuperați de polițiști. Hoțul a fost trimis în spatele gratiilor
- Începe „Șotron 2026”: Grădina Muzeului „Vasile Pogor” se transformă în cel mai mare spațiu de joacă din Iași
- Sediul Consiliului Județean Iași, sfințit de Mitropolitul Teofan după finalizarea lucrărilor de modernizare
- Final de sezon cultural în Iași: Spectacolele pe care nu trebuie să le ratezi în luna iunie
- Fals de 100 de euro: Ucrainean prins la vamă cu un permis de conducere cumpărat în Estonia
- VIDEO. Două autoturisme au fost avariate de un incendiu pe strada Vasile Lupu, din cauza unui cablu defect

