Wednesday, 27 February 2019 20:31

ÎN AUDIENȚĂ cu IOAN CIOBANU

ÎN AUDIENȚĂ cu IOAN CIOBANU

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 20 February 2019 23:54

ÎN AUDIENȚĂ cu MIHAI CHIRICA

ÎN AUDIENȚA cu MIHAI CHIRICA

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 13 February 2019 15:52

ÎN AUDIENȚĂ cu MIHAI CHIRICA

ÎN AUDIENȚA cu MIHAI CHIRICA

 

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 06 February 2019 20:46

ÎN AUDIENTĂ cu GABRIEL HARABAGIU

ÎN AUDIENTĂ cu GABRIEL HARABAGIU

 

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 16 January 2019 19:43

ÎN AUDIENTĂ cu GABRIEL HARABAGIU

ÎN AUDIENTĂ cu GABRIEL HARABAGIU

 

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 12 December 2018 20:04

ÎN AUDIENTĂ cu GABRIEL HARABAGIU

ÎN AUDIENTĂ cu GABRIEL HARABAGIU

 

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 05 December 2018 20:16

ÎN AUDIENȚĂ cu MIHAI CHIRICA

ÎN AUDIENȚA cu MIHAI CHIRICA

 

 

 

 

Published in In audienta
Friday, 30 November 2018 21:17

ÎN AUDIENȚĂ cu MIHAI CHIRICA

ÎN AUDIENȚA cu MIHAI CHIRICA

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 21 November 2018 20:18

ÎN AUDIENȚĂ cu MIHAI CHIRICA

ÎN AUDIENȚA cu MIHAI CHIRICA

 

 

 

 

Published in In audienta
Wednesday, 14 November 2018 19:35

ÎN AUDIENȚĂ cu ION CIOBANU

ÎN AUDIENȚĂ cu ION CIOBANU

 

 

 

Published in In audienta
Page 1 of 12